chcesz mieć własne miejsce w necie?

Jesteś w dobrym miejscu!

Wyobraź sobie...

 • że możesz mieć własne miejsce w Internecie,
 • że możesz zacząć zarabiać w biznesie online,
 • że możesz napisać i sprzedać swojego ebooka i książkę,
 • że możesz zacząć uczyć innych i pomagać im w problemach,
 • i wreszcie – że możesz stworzyć swoją stronę całkowicie za darmo!
zastanawiasz się...

Po co tworzyć swoją stronę internetową?

Stawiam jagody przeciw borówkom, że Twoja obecność tutaj świadczy o pewnym marzeniu. Może jest to marzenie o niezależności, może o własnym biznesie online, może o podróżach po świecie, albo o tym, by sobie lub dzieciom zapewnić lepszą przyszłość, mieć na inwestycje, albo na bardziej stabilne życie…

Dobrze się składa, bo mam dziś dla Ciebie dobrą wiadomość. Realizacja każdego marzenia zaczyna się od pierwszego kroku, a Ty dziś możesz realnie rozpocząć własną przygodę w Internecie.

Niezależnie bowiem, czy Twoje marzenia związane są ze stworzeniem strony wizytówki, blogu, sklepu internetowego, czy platformy kursowej – każde z nich wymaga jednego. Wszystko sprowadza się do zainstalowania i dostosowania do swoich potrzeb odpowiedniego systemu zarządzania treścią.

A dziś, dokładnie w tej chwili, najlepszym wyborem, jakiego możesz dla siebie dokonać jest… WordPress.

I nie jest tak dlatego, że ja tak piszę, albo dlatego, że takie mam „widzimisię”. Nic bardziej mylnego! Za tym wyborem i jego słusznością stoi jeden, najważniejszy fakt i argument. Otacza nas rzeczywistość, w której ponad 30% wszystkich stron www właśnie na WordPressie funkcjonuje!

Z tego powodu powstał ebook „WordPress w 10 krokach”, z którym przeprowadzę Cię przez cały proces stworzenia własnej strony internetowej!

zastanawiasz się, co ci to da?

5 najważniejszych korzyści:

1 Stworzysz i opublikujesz stronę www

Od zera do własnej strony w Internecie w 10 kroków. Teraz masz możliwość przeżyć tę przygodę z doświadczonym przewodnikiem.

2 Nauczysz się podstaw SEO i narzędzi online

Bo obecność w Internecie to - poza stroną www - cały spektrum rozwiązań i narzędzi, dzięki którym dociera się do Klienta. Bonusy ebooka pozwolą Ci przemyśleć i wdrożyć własną strategię obecności w sieci.

3 Zadbasz o swój rozwój

Umiejętność obsługi WordPressa i edycji treści na stronach internetowych nie rzadko staje się świetnym wyróżnikiem w CV. Z ebookiem masz możliwość zdobyć nowe kompetencje nieodzowne na rynku pracy.

4 Skorzystasz z doświadczenia innych

Tym, za co ludzie płacą największe pieniądze, jest "know how" osób, które doszły do celu przed nimi. W ebooku i materiałach bonusowych dzielę się rozwiązaniami testowanymi i optymalizowanymi w ostatniej dekadzie korzystania i realizowania zleceń opartych na WordPressie.

5 Zaoszczędzisz pieniądze

Początki biznesu często wiążą się z niskimi nakładami finansowymi. Dopóki nie zdobędziesz środków na większe inwestycje i specjalistów świata online, ebook zapewni Ci dobry start w Internecie.

co w środku?

Sprawdź, co otrzymasz!

10 merytorycznych kroków

Strona internetowa to wiele elementów wzajemnie się uzupełniających i przenikających. Tworząc ją warto korzystać z przewodnika, który poprowadzi Cię w tej przygodzie.

5 uzupełniających bonusów

Obecność w Internecie to o wiele więcej niż sama strona www. Planując ją warto mieć pod ręką tutoriale ułatwiające dalsze działania.

Dodatkowa pomoc

Najlepsze pomysły przychodzą zawsze podczas dialogu! Wchodząc w nową, internetową przestrzeń warto mieć kogoś, kto podpowie, jak możesz wdrożyć w życie swoje marzenia.

chcesz poznać bonusy?

5 tematów, które ogarniesz z bonusami

Plan marketingowy
Strona to nie tylko treść. Warto od początku zrobić ją z pomysłem!
Wdrażaj od początku
Skorzystaj z gotowców do wypełnienia i wdrożenia w projekcie strony.
Optymalizacja treści
Strona to nie jakaś treść. Warto dowiedzieć się, jak pisać skuteczniej.
Rozwijaj się w pisaniu
Skorzystaj ze wskazówek dotyczących SEO oraz copywritingu.
Własny newsletter
Strona to nie tylko www. Warto utrzymywać kontakt z jej odbiorcami.
Stwórz społeczność
Zorganizuj newsletter i docieraj do większej ilości osób.
Zmiana adresu strony
Strona to nie zamknięty projekt. Warto podążać za trendami i ją rozwijać.
Zmień domenę
Naucz się, jak zmienić domenę, gdy tego potrzebujesz.
Certyfikat SSL na stronie
Strona to nie dziurawa przestrzeń. Warto zadbać na niej o bezpieczeństwo.
Zainstaluj SSL
Chroń dane użytkowników swojej strony od początku jej istnienia.
potrzebujesz strony?

Wykonaj ze mną 10 prostych kroków

ROZDZIAŁ I
Hosting, domena, instalacja WordPressa

Od informacji do działania: wybierzesz sprawdzony hosting,  nazwiesz i zarejestrujesz chwytliwą domenę oraz zainstalujesz WordPressa.

ROZDZIAŁ II
Kokpit WordPressa

Poznasz kokpit i krok po kroku zadbasz o wszystko, co po instalacji WordPressa warto w nim ustawić. 

ROZDZIAŁ III
Pojęcia z Internetem i WordPressem związane

Przyswoisz pojęcia związane z Internetem oraz niezbędnymi narzędziami online.

ROZDZIAŁ IV
Motywy WordPressa

Zadbasz o wygląd strony: wybierzesz, zainstalujesz i spersonalizujesz motyw WordPressa.

ROZDZIAŁ V
Wtyczki w WordPressie

Przemyślisz i wdrożysz rozwiązania, które pozwolą zrealizować cele Twojej strony.

ROZDZIAŁ VI
Wpisy w WordPressie

Opanujesz tworzenie i dodawanie wpisów, dzięki którym zaczniesz pisać bloga na stronie.

ROZDZIAŁ VII
Biblioteka mediów

Obrazy, zdjęcia, grafiki - nauczysz się, jak dodawać je w odpowiednie miejsca na stronie i jak dbać, by nie spowolniały strony.

ROZDZIAŁ VIII
Strona i menu w WordPressie

Zaplanujesz oraz utworzysz strukturę strony i ścieżki użytkownika, dodając  odpowiednie elementy menu.

ROZDZIAŁ IX
Sidebar i widgety WordPressie

Dowiesz się, czym jest sidebar i jak w atrakcyjny sposób możesz wykorzystać mechanizm widgetów w WordPressie.

ROZDZIAŁ X
WordPressowe tips & tricks

W tym rozdziale dzielę się wskazówkami, które ułatwiają i przyspieszają edycję strony i treści w WordPressie.

skąd wiem, że jesteś w dobrym miejscu?

Sama nie tak dawno byłam w tym miejscu!

Jesteś osobą z pomysłami i chcesz zacząć robić biznes w Internecie. Wiesz, że to łatwiejsza ścieżka, niż działania offline i widzisz dookoła siebie, że ta droga często się sprawdza.

Masz konkretną wizję swojego produktu: wszystko obmyślone, opisane i potrzebujesz zacząć działać online.

Ebook "WordPress w 10 krokach"

Ebook „WordPress w 10 krokach” to klucz do łatwego i efektywnego rozpoczęcia przygody z tworzeniem własnej strony internetowej. Dzięki niemu szybko opanujesz podstawy WordPressa i stworzysz profesjonalny projekt online, oszczędzając czas i unikając frustracji związanego z samodzielnym nauką.

BONUS: "Plan marketingowy"

Dzięki bonusowi „Plan marketingowy” otrzymasz klarowny, skrojony na miarę plan działań marketingowych, który pomoże Ci osiągnąć sukces w promocji Twojego biznesu. Ten gotowy plan pomoże Ci zwiększyć widoczność, przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć swoje zyski, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

BONUS: "Optymalizacja treści"

Dzięki bonusowi „Optymalizacja treści” Twój materiał będzie bardziej przyjazny dla wyszukiwarek, co przełoży się na wyższą pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. To oznacza większą widoczność Twojej witryny, więcej ruchu na stronie i potencjalnie większą liczbę klientów.

BONUS: "Własny newsletter"

Dzięki bonusowi „Własny newsletter” będziesz mógł bezpośrednio dotrzeć do swojej publiczności, dostarczając im wartościowe treści i informacje o Twoich usługach. To doskonały sposób na budowanie trwałych relacji z klientami i zwiększanie lojalności, co może przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu.

BONUS: "Zmiana domeny w WordPressie"

Bonus „Zmiana domeny w WordPressie” pozwala Ci na elastyczność w zarządzaniu swoją witryną. Bezproblemowa zmiana domeny otwiera nowe możliwości rebrandingu lub dostosowywania strony do zmieniających się potrzeb, zapewniając ciągłość działania Twojego onlineowego biznesu.

BONUS: "Certyfikat SSL"

Dzięki certyfikatowi SSL Twoja strona internetowa staje się bezpieczna i godna zaufania dla użytkowników. Oferując szyfrowane połączenie, zwiększysz bezpieczeństwo danych użytkowników i podniesiesz pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania, przyciągając nowych odwiedzających.

Bezpłatna rozmowa o WordPressie

Ukończ swoją stronę do 30 dni od zakupu ebooka „WordPress w 10 krokach” i poinformuj mnie o tym – umówimy się na półgodzinną rozmowę o Twojej stronie.

GWARANCJA ZWROTU!

Nic nie ryzykujesz! Masz 7 dni od daty zakupu, by poinformować mnie, że z niego rezygnujesz. Bez dodatkowych pytań i problemów zwrócę Ci pieniądze.

GWARANCJA ZWROTU

MASZ 7 DNI NA REZYGNACJĘ!

Wystarczy, że do 7 dni od zakupu poinformujesz mnie o rezygnacji z zamówienia, a zwrócę Ci pieniądze.

Join our
thousands of
happy customers

Laborum irure consectetur enim minim id est id et incididunt mollit et consequat veniam ullamco. Commodo est eiusmod nostrud pariatur esse excepteur sunt. Pariatur anim quis except sunt commodo pariatur et consequat veniam.

Laborum irure consectetur enim minim id est id et incididunt mollit et consequat veniam ullamco. Commodo est eiusmod nostrud pariatur esse excepteur sunt.

Lucas White
Lucas White Art Director

Lorem est ullamco eu incididunt est mollit. Ipsum eiusmod aute culpa minim ea aute. Non ut duis cillum nulla. Voluptate consequat quis duis amet elit ea aliqua tempor Lorem aliquip pariatur elit.

Claire Holt
Claire Holt Developer

Id proident ad ut incididunt mollit dolore consequat duis id. Laboris qui cillum magna sunt ut in velit. Dolor dolor exercitation dolore voluptate dolore non ex deserunt.

Lydia Franklin
Lydia Franklin Designer
0
Employees
0
Events
0
Projects
0
Followers

FAQ

Cant find the answer?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et, mattis condimentum augue. Vivamus fermentum ex quis imperdiet sodales. Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis pellentesque ac. Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales ut magna lorem ipsum…

Pellentesque fermentum massa dolor?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et, mattis condimentum augue. Vivamus fermentum ex quis imperdiet sodales. Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis pellentesque ac. Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales ut magna lorem ipsum…

Vivamus fermentum ex quis imperdiet velit?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et, mattis condimentum augue. Vivamus fermentum ex quis imperdiet sodales. Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis pellentesque ac. Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales ut magna lorem ipsum…

Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et, mattis condimentum augue. Vivamus fermentum ex quis imperdiet sodales. Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis pellentesque ac. Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales ut magna lorem ipsum…

Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et, mattis condimentum augue. Vivamus fermentum ex quis imperdiet sodales. Sed aliquam nibh tellus, a rutrum turpis pellentesque ac. Nulla nibh libero, tincidunt cursus gravida ut, sodales ut magna lorem ipsum…

Our Services

We Are Offering Solutions For
For Homes & Companies

Small Houses

Basic Service
$
199
.99
/ per month
 • 1 Bathroom cleaning
 • Up to 3 bedrooms cleaning
 • 1 Livingroom cleaning
 • Small kitchen (0 – 150 ft2)
 • Up to 2 additional rooms cleaning

Big Houses

Standard Service
$
299
.99
/ per month
 • Up to 2 bathrooms cleaning
 • Up to 4 bedrooms cleaning
 • Up to 2 livingrooms cleaning
 • Medium kitchen (151 – 250 ft2)
 • Pets hair removing
 • Up to 5 additional rooms cleaning

Fast Service

Premium Service
$
499
.99
/ per month
 • 3 Bathroom cleaning
 • Up to 5 bedrooms cleaning
 • 3 Livingroom cleaning
 • Large Kitchen
 • Up to 7 additional rooms cleaning